TİCARET

Firma olarak stratejilerimizin doğrultusunda ARGE çalışmalarımızı yürütüyor ve buradan çıkan ürünleri ulusal ve uluslararası pazarlara sunmayı hedefliyoruz.

Mümkün olduğu kadar karşılanmamış ihtiyaçlara çözüm olacak ürünler geliştirmeye çalışırken pazarda mevcut tanı sistemlerine hızlılık ve kolaylık açısından alternatif olabilecek kaliteli tanı kitlerini de üretmeye çalışıyoruz.

Ürünlerimizi dört başlık altında gruplandırmaktayız.

MİKROBİYOLOJİ:

Hem toplum sağlığı açısından önem arz eden bulaşıcı hastalıkları hem de kliniklerde bireyleri ilgilendiren farklı enfeksiyon hastalıkları için in-vitro tıbbi tanı kitlerini pazara sunuyoruz.

Şu an için pazarda mevcut markalarımız;

  • Lampigen
  • Multipatogen
  • Unipatogen

TIBBİ GENETİK:

Bazı genetik hastalıklarının çocuklarda ortaya çıkma ihtimalini ebeveyn düzeyinde önceden yakalamak bazı hastalıklara engel olacağı bilindiğinden bu yöndeki tanı testlerini geliştirmeye öncelik veriyoruz. Onun dışında anne çocuk hastalığı, nadir hastalıklar, kanser genetiği, farmakogenetik alanlarında da ARGE faaliyetlerimiz planlanmaktadır.

Şu an için pazarda mevcut ürünümüz;

  • Xplogen logosu

ONKOLOJİ:

Kanser konusunda moleküler tanı ürün geliştirme çalışmalarımızın odağı epigenetik mekanizmalardır. Özellikle kanser baskılayıcı genler üzerindeki metilasyon değişimleri ile kanser gelişimi arasında ilişkiye dayanan ürünlerin ARGE’sini yürütmekteyiz. Bunlar toplumda kanser taraması veya bulguları ortaya çıkan hastalarda erken tanıya imkan vermektedir.

Şu an için pazarda mevcut ürünümüz;

  • Septin 9 logosu

MOLEKÜLER BİYOLOJİ:

Moleküler tanı testlerinin en kilit aşaması alınan örneklerden verimli biçimde DNA materyalinin elde edilmesidir. İster insan DNA materyali, ister virüs, bakteri veya parazit gibi mikrobiyolojik patojenlerin verimli biçimde elde edilmesi için ARGE çalışmalarımızı yürütmekte ve bunları ticari ürün olarak sunmaktayız.

Şu an için pazarda mevcut markalarımız;

  • XTRactionLINE
  • Zero Solutions


Yönetim

PharmaLine Sağlık Hizmetleri San. Tic. A.Ş.
Sahrayıcedid Mh. Atatürk Caddesi, Atatürk Cadde Konutları No:43
A-Blok Daire:6 34734 Kadıköy İstanbul TÜRKİYE
T:+90 216 346 86 66
F:+90 216 346 50 07
info@pharmaline.com.tr

ARGE ve Üretim

Batı Sitesi Mh. 2308 Cd. Gersan Sit. No:52
T:+90 312 257 11 00-03
Yenimahalle Ankara TÜRKİYE